Біатлоністка здобула п’яту золоту медаль для України на Паралімпіаді-2018

У Пхьончхані на 12 зимових Паралімпійських іграх відбулася передостання біатлонна гонка в рамках четвертого змагального дня турніру, передає УНН.

У жіночих перегонах на 10 км серед учасниць із вадами зору наша Оксана Шишкова пройшла усю дистанцію без помилок на вогневих стрільбищах та на 2:13,5 хвилини обігнала на фініші представницю “НПА” Міхайліну Лисову (1). Бронзова нагорода в активі німкені Клари Клуг (1).

Інша представниця України Ольга Прилуцька була близькою до подіуму, але посіла 4-й рядок з 4-ма не закритими мішенями на стрільбищах.

Нагадаємо, 10 березня Оксана Шишкова здобула срібну медаль на Паралімпіаді-2018, яка стала взагалі першим сріблом Ігор для збірної України.

Крім того, 12 березня біатлоністка виборола ще одну срібну нагороду у лижних перегонах серед спортсменок із вадами зору.

Напередодні Оксана пообіцяла, що таки спробує після двох срібних медалей взяти золоту.

Ця золота медаль стала вже 5-ю для України на Паралімпіаді-2018. Таким чином, у скарбничці “жовто-блакитної” національної команди вже 15 нагород — 5 “золотих”, 4 “срібні” та 6 “бронзових”, а збірна посідає 2 місце, поступаючись команді США.

Це вже друга золота медаль за сьогодні для збірної України. 18-річний тернополянин-дебютант Тарас Радь виявився єдиним представником України, який взяв участь у біатлонній чоловічій гонці на середній дистанції (12,5 км) серед сидячих спортсменів.