Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчу

У третьому турі кваліфікації на Євро-2020 збірна України з рахунком 5:0 розгромила команду Сербії.
0
26’Віктор Циганков
28’Віктор Циганков
46’Євген Коноплянка
59’Роман Яремчук
75’Євген Коноплянка
Збірна України активно розпочала поєдинок та швидко була за це винагороджена. Після точного пасу Караваєва вінгер Динамо Віктор Циганков влучно перевів м’яч у дальній кут воріт суперника. 1:0.

На цьому Віктор не думав зупинятись і через 2 хвилини потужним дальнім ударом подвоїв перевагу “жовто-синіх”.

Одразу після перерви підопічні Шевченка довели рахунок до розгромного. Черговий удар Коноплянки після зміщення в центр нарешті потрапив у ціль. 3:0!

Роман Яремчук символічно відкриває лік своїм голам за збірну саме у Львові. Фантастика! 4:0.

Євген Коноплянка ще раз повторив свій фірмовий удар і знову спрацювало. Важко пояснити, що саме відбулось на Арені Львів, але це неймовірно. 5:0.

Джерело: football24.ua