На ЧС-2019 із зимових видів спорту параолімпійська збірна України посіла перше місце, здобувши 42 медалі

Національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту стала найкращою на чемпіонаті світу.

Українська команда здобула 42 нагороди – 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей.

У всі змагальні дні українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць, пише 24 канал з посиланням на Національний комітет спорту інвалідів України.

В останній день змагань українські спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. ​

Зазначимо, що чемпіонат світу відбувався у канадському місті Принс-Джордж.

Українська команда вже повернулася на Батьківщину, де їх зустріли рідні та вболівальники.