Студент Бердянського державного педагогічного університету став чемпіоном світу з паверліфтингу

Студент Бердянського державного педагогічного університету Олександр Рубець взяв золоту та бронзову медалі чемпіонату світу з паверліфтингу серед чоловіків та жінок, який відбувся в ОАЕ, повідомили в Національній федерації паверліфтингу України IPF.

Наш паверліфтер виступав у ваговій категорії до 105 кілограмів. У присіданнях зі штангою він виграв “золото” з результатом 430 кілограмів та бронзову медаль у тязі з результатом 350 кілограмів. Тренував Олександра завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання БДПУ Леонід Котенджи.

Інший український спортсмен – харків’янин Сергій Білий травмувався у присіданні, тому не зміг зафіксувати замовлену вагу і вибув з боротьби.

У командному заліку чоловіча збірна України з паверліфтингу посіла друге місце.

Нагадаємо, Національна збірна України з боксу ввійшла до списку найкращих команд на міжнародному турнірі класу “А” Tammer Tournament 2019. З Фінляндії наші боксери везуть одну золоту та три бронзові медалі.

Джерело: Український інтерес