Український день на турнірі в Чикаго: Еліна Світоліна виграла 16-й титул WTA

Третя ракетка світу і зірка першої величини України, бронзова медалістка Олімпійських Ігор у Токіо Еліна Світоліна здобула 16-й титул WTA в Чикаго!

У неділю, 29 серпня, українська тенісистка Еліна Світоліна виграла хардовий турнір в американському Чикаго, поповнивши свій актив 16-тим титулом WTA.

Для 26-річної українки це був перший фінал у поточному сезоні. Востаннє Світоліна вигравала титул на турнірі в Страсбурзі восени 2020 року.

На шляху до титулу Еліна Світоліна обіграла Клару Бурель, Фіону Ферро, Крістіну Младенович і Ребекку Петерсон.

Нагадаємо, що Світоліна скористалася від організаторів “wild card” і стала єдиною представницею топ-30 на цьому турнірі.

Стартував матч очікувано з переваги української тенісистки. У попередніх поєдинках на турнірі в Чикаго Корне тільки одного разу з чотирьох брала першу партію, тому очікувати від неї якоїсь феноменальної гри на початку було б дивно. Але дуже швидко домінування Еліни звелося до нуля, і француженка почала заробляти очки. Алізе відіграла брейк, але було видно, що у неї не все гаразд зі здоров’ям, а якщо точніше, то з правим стегном. Через це пошкодження Корне страждала протягом усього матчу, здавалося, що вона навіть зніметься. Проте француженка після кількох медичних тайм-аутів все ж витримала до кінця.

Доля першої партії вирішилася в 11-м і 12-м геймах. Еліна спочатку відіграла три прихованих сетболи, після чого реалізувала перший же сет-поінт.

Початок другої партії Корне знову провалила, їй удруге довелося відіграватися з рахунку 0:3. На цей раз Алізе зрівняти рахунок не вдалося, Еліна довела зустріч до перемоги, хоча і сама відчувала певні проблеми зі здоров’ям. Якби не це, матч завершився б набагато раніше.

Також потрібно розуміти, що зустріч проходила в умовах неймовірної спеки, за якої показувати теніс високого рівня практично нереально. Тут перемагає той, хто краще пристосується до умов, не отримавши великої шкоди організму.

Український день на турнірі в Чикаго: Еліна Світоліна виграла 16-й титул WTA Український день на турнірі в Чикаго: Еліна Світоліна виграла 16-й титул WTA Український день на турнірі в Чикаго: Еліна Світоліна виграла 16-й титул WTA Український день на турнірі в Чикаго: Еліна Світоліна виграла 16-й титул WTA