Українські боксери тріумфували на міжнародному турнірі у Сербії

Чоловіча національна збірна України з боксу продемонструвала високий результат на міжнародній арені, а саме в Сербії, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію боксу України.

Цього разу “жовто-блакитна” команда здобула першість у командному заліку на традиційному міжнародному турнірі, одному з найбільш престижних міжнародних стартів — “Golden Gloves 2019”.

За результатами цікавих та напружених поєдинків в активі наших боксерів: три золота, три срібла та п’ять бронзових медалей, володарями яких стали:

• Вагова категорія 81 кг — Степан Грекул
  • Вагова категорія +91 кг — Андрій Городецький.

Окрім здобуття медалей наші боксери поклали до скарбнички збірної України ще дві важливі нагороди:

• Кубком “За найкращу техніку” був нагороджений лідер нашої команди у вазі до 69 кг — Віктор Петров
  • Кубок “Найкращого боксера змагань” здобув суперважковаговик Віктор Вихрист.

Варто відзначити, що 62-й за ліком турнір у Сербії зібрав цього року учасників з 17 країн.