Українські боксери-юніори здобули історичну кількість медалей на чемпіонаті Європи

Українська юніорська збірна з боксу повертається з чемпіонату Європи з низкою нагород. Змагання відбувалися в місті Софія, Болгарія. У них узяли участь спортсмени з 19 країн, повідомили в пресслужбі Федерації боксу України.

Зазначається, що цей турнір став найуспішнішим в історії юнацької збірної України. Наші спортсмени завоювали у столиці Болгарії 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні й 11 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань.

“Минулого року ми здобули 13 нагород на континентальній першості серед юніорів, а цього року вже 20. Результат, який можна вважати історичним! Вітаю усіх чемпіонів та медалістів, а також, звичайно, тренерський склад збірної на чолі з Віктором Петровим та Сергієм Данилівим та персональних наставників наших боксерів. Так тримати!”, – сказав віцепрезидент Європейської конфедерації боксу, президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Віталій Грабовський у ваговій категорії 57 кілограмів, Олександр Яровий – 60 кілограмів, Олексій Боклах – 63 кілограми, Олександр Балабін – 70 кілограмів та Вероніка Накота – до 66 кілограмів.

Срібними призерами першості континенту стали: Максим Рудик (50 кілограмів), Айдер Абдураімов (54 кілограми), Анастасія Крамаренко (60 кілограмів), Каріне Айрапетян (80 кілограмів),

Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Джамал Кулієв (80 кілограми), Валерій Шульга (+80 кілограмів), Єлизавета Воєвудко (46 кілограмів), Аліна Крамар (50 кілограмів), Ізабель Габорець (52 кілограми), Ярослава Масюткіна (54 кілограми), Тетяна Довгаль (57 кілограмів), Марія Фонотова (63 кілограми), Радмила Родіонова (70 кілограмів), Олександра Джигун (75 кілограмів), Поліна Черненко (+80 кілограмів).

Безперечна заслуга у надзвичайному результаті юніорської збірної України належить тренерському штабу “синьо-жовтих” і головним наставникам команд – старшому тренеру чоловічої збірної юніорів Віктору Петрову та старшому тренеру жіночої юніорської команди Валерію Хлистову.

Джерело: Український інтерес