Українські легкоатлетки зайняли весь п’єдестал на міжнародному турнірі

Українські легкоатлетки в стрибках у висоту зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау, повідомили у Федерації легкої атлетики України.

22-річна Юлія Левченко з результатом 1,96 метра виграла змагання. 18-річна Ярослава Магучіх та 25-річна Марина Бех-Романчук посіли другі місця.

Магучіх підкорила ту ж висоту, що й Левченко, але витратила більшу кількість спроб. Ще одна спортсменка Ірина Геращенко посіла третє місце, стрибнувши на 1,9 метра.

Марина Бех-Романчук стала другою в стрибках у довжину. Вона показала результат 6,85, програвши переможниці Маланці Міхамбо з Німеччини 18 сантиметрів.

Востаннє наших легкоатлеток із тріумфальними перемогами вітали ще до суворих карантинних обмежень. Наприклад, одна з найуспішніших юних українських спортсменок Ярослава Магучіх завершила переможну серію зимового сезону змаганнями Karsten Warholm International у Норвегії.

Джерело: Український інтерес