Жіноча збірна України зі стрільби виграла “золото” чемпіонату Європи

У Вроцлаві (Польща) стартували чемпіонат і юніорська першість Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів перемогла жіноча команда України, повідомляє Український інтерес з посиланням на пресслужбу мiнiстерства молоді та спорту України.

Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко та Валентина Гончарова в сумі набрали 1672 очки. Вони випередили росіянок, які набрали 1 650 очок і представниць Вірменії, які вибороли 1 637.

Вікторія Рибовалова в цій вправі стала бронзовою призеркою в особистій першості.

Чемпіонат Європи триватиме до 1 березня.

Додамо, що недавно збірна України з кульової стрільби на міжнародних змаганнях H&M Cup у Мюнхені здобулачотири “золота” та одну “бронзу”. Наші стрільці стали третіми у загальнокомандному заліку, завершивши турнір із найбільшою кількістю золотих медалей.

До слова, нещодавно українські стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук стали найкращими у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 метрів. Пара встановила новий світовий рекорд. Спортсмени завершили змагання із результатом у 488,3 бала. Раніше абсолютним рекордом вважався результат російських спортсменів – 488,1.