Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчу

У третьому турі кваліфікації на Євро-2020 збірна України з рахунком 5:0 розгромила команду Сербії.
0
26’Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчуВіктор Циганков
28’Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчуВіктор Циганков
46’Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчуЄвген Коноплянка
59’Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчуРоман Яремчук
75’Україна – Сербія – 5:0 – відео голів та огляд матчуЄвген Коноплянка
Збірна України активно розпочала поєдинок та швидко була за це винагороджена. Після точного пасу Караваєва вінгер Динамо Віктор Циганков влучно перевів м’яч у дальній кут воріт суперника. 1:0.

На цьому Віктор не думав зупинятись і через 2 хвилини потужним дальнім ударом подвоїв перевагу “жовто-синіх”.

Одразу після перерви підопічні Шевченка довели рахунок до розгромного. Черговий удар Коноплянки після зміщення в центр нарешті потрапив у ціль. 3:0!

Роман Яремчук символічно відкриває лік своїм голам за збірну саме у Львові. Фантастика! 4:0.

Євген Коноплянка ще раз повторив свій фірмовий удар і знову спрацювало. Важко пояснити, що саме відбулось на Арені Львів, але це неймовірно. 5:0.

Джерело: football24.ua