Українець став чемпіоном світу з шашок, перемігши росіянина

Український спортсмен Юрій Анікєєв став чемпіоном світу з шашок-100 у рапіді та порушив першість росіян у цьому виді спорту. Змагання проходили у турецькому місті Анталія, повідомляє Sport.ua.

Юрій Анікєєв здобув перемогу в рапіді (швидка гра). У семи турах хлопець здобув три перемоги та чотири нічиї. Він обіграв росіянина Олександра Георгієва, який є 10-разовим чемпіоном світу. У підсумку українець набрав 10 очок. Стільки ж було і в російського спортсмена Миколи Гермогенова, але український гросмейстер обійшов суперника за додатковим показником та став чемпіоном світу.

“Виступом на турнірі я дуже задоволений. У стокліткові шашки результати мені даються складніше, ніж на малій дошці, тому радий, що вдалося перемогти. Це вже друга моя золота медаль у швидкій програмі. На шляху до “золота” вдалося обіграти чинного чемпіона світу з шашок-100 Олександра Георгієва з Росії, що додає ще більше позитивних емоцій”, – сказав Анікєєв.

Окрім перемоги у рапіді, українець посів третє місце у бліці (блискавична гра).

Наприкінці жовтня Юрій Анікєєв став бронзовим призером чемпіонату світу з шашок-64 серед чоловіків у класичній грі.